fbpx

pn.framesoflove@gmail.com

+48 503.333.418

Katarzyna & Paweł

 

 

Niedawno miałem przyjemność fotografować cudowny ślub w pięknym stylu w Domu Weselnym Bacarlo w Tryńczy. Para Młoda, czyli główni bohaterowie tej uroczystości, to Katarzyna i Paweł, których poznałem już rok wcześniej, więc to nie było pierwsze nasze spotkanie.

Już w chwili pierwszego spotkania, wiedziałem, że będzie bardzo dobrze 😉 Jak się okazało w dniu ceremonii oraz wesela nie myliłem się. Cała rodzina stworzyła taką atmosferę, że z radością i wielką przyjemnością pracowałem w tym dniu. Kasia to mega pozytywna osoba, piękna nie tylko na zewnątrz, ale także, a może przede wszystkim wewnętrznie. Ciągle uśmiechnięta i radosna, tacy ludzie to skarb. Paweł to mężczyzna ułożony, pewnie stąpający po ziemi. Jego pasją życiową jest piła nożna, która jest wszechobecna w jego życiu. Jest trenerem w szkole sportowej, robi to co kocha i widać, że jest szczęśliwy. Razem tworzą świetny tandem ze świetną życiową energią.

Zdjęcia, które zaraz obejrzycie ukazują momenty z tego świetnego lipcowego dnia, od miejsca, poprzez dekoracje, po stylizacje Pary Młodej. Sceneria i atmosfera sprawia, że podczas ceremonii nie mogło zabraknąć magii oraz wielu wzruszających chwil, które starałem się uwiecznić.

Miejsce ślubu i przyjęcia, czyli Dom Weselny Bacarlo w Tryńczy to świetne miejsce na ślub w stylu glamour, ponieważ jego wnętrza wyśmienicie łączą klasykę i tradycję z nowoczesnością. Myślę, że to idealna przestrzeń dla osób szukających eleganckiego miejsca na ten najważniejszy dzień w swoim życiu.

Plener zrealizowaliśmy wspólnie w pięknych polskich Bieszczadach w Bukowe Berdo.

Tak jak wspominałem, poznałem już wcześniej Kasię i Pawła, dlatego cieszę się, że mogłem stać się częścią ich historii miłosnej. A teraz zapraszam na poznanie tej historii z perspektywy obiektywu mojego aparatu. Miłego oglądania!

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared. Required fields are marked *

FOTOGRAFIA ŚLUBNA & REPORTAŻOWA

RZESZÓW, KRAKÓW, LUBLIN, Zamość, LUBACZÓW, Przemyśl, JAROSŁAW

tel. +48 503.333.418